پرتال آموزش

دانشجویان میتوانند برای ورود به بخش آموزش، بر روی آیکون پرتال آموزش کلیک کرده و از زمان تشکیل کلاس ها، نمرات اعلام شده و همچنین آئین نامه های مربوطه مطلع شوند.

با تشکر

 

درباره موسسه


موسسه آموزش عالی علوم و توسعه آریا آمادگی پذیرش و ارایه خدمات فرهنگی، آموزشی و تحقیقاتی در فضای بیش از 2500 متری مناسب برای تعداد 2000 دانشجو در رشته های عمران-عمران، عمران-ساختمان و عمران-نقشه برداری در شهر گرمسار را دارا می باشد.

رشته های آموزشی موسسه:

دانشگاه فنی-مهندسی عمران و تکنولوژی بتن برای ساخت جوامع گلوبال و دوران فراصنعتی دارای رشته های زیر می باشد :

کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژي عمران - عمران
کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی عمران - ساختمان
کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی عمران - نقشه برداری

 

امکانات آموزشی

مؤسسه در فضایی بیش از 2500 مترمربع در شهر گرمسار دارای امکانات تخصصی آموزشی نظیر آزمایشگاه مواد، مصالح و بتن، کتابخانه، سایت کامپیوتر، و کارگاه‎های متفاوت می‎باشد. دارای امکانات رفاهی نظیر بوفه، سلف و نمازخانه برادران و خواهران، فروشگاه، سرویس رفت و آمد برای دانشجویان، امکانات ورزشی و تفریحی برای دانشجویان عزیز می‎باشد و نیز دارای امکانات خوابگاه‎ های خصوصی است.


امکانات آزمایشگاهی و کارگاه تخصصی

موسسه طی عقد تفاهم نامه همکاری با مرکز تحقیقات بتن "متب" از امکانات ویژه دانش پیشرفته کارشناسان متخصص ایرانی از تجهیزات آزمایشگاهی برتر بتن، مواد، مصالح، خاک، اسفالت، جوش و آزمایشات مخرب و غیر مخرب نیز برخوردار است.


شرایط پذیرش

پذیرش دانشجو درموسسه مانند سایر دانشگاه‎ها و موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری توسط سازمان سنجش آموزش کشور و از طریق آزمون سراسری صورت می‎پذیرد. پذیرفته‎شدگان از مرحله ثبت‎نام تا مرحله فراغت از تحصیل از کلیه جهات آموزشی، دانشجویی، انضباطی، پرداخت شهریه و ... تابع مقررات مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می‎باشند.

آخرین بروزرسانی (دوشنبه, 22 اسفند 1390 ساعت 11:43)

 
پیوندها